ضمانت (گارانتی)

معمارگاه تولید کننده قالب قطعات ساختمان
ضمانت صددرصد قالب

ضمانت صددرصد یعنی چی؟

از نظر ما ضمانت صددرصد یعنی اینکه اگر مشتری محصولی را از ما خریداری کرد و به هرررر دلیلی از محصول خوشش نیامد، می‌تواند محصول را پس بدهد و بدون هیچ سوال و جوابی کل پولش را در همان لحظه اول، بدون هیچ دردسری پس بگیرد.

 

چرا ضمانت ۱۰۰ درصد؟

دلیل ضمانت ۱۰۰ درصد  “معمارگاه”  این است که ما تمام تلاش خود را هر روز انجام می‌دهیم که محصولات به‌ روز و با کیفیت را ارائه کنیم و واقعاً قصد داریم شما مشتریان عزیز از محصولات ما راضی باشید، از محصولات لذت ببرید و با استفاده از محصولات ما درآمد خودتان را افزایش بدهید.

ما به دنبال دوستان و مشتریان همیشگی و وفادار هستیم پس ترجیح می‌دهیم شما را تحت هیچ شرایطی از دست ندهیم.

ما به دنبال این هستیم که رضایت کامل شما را به دست بیاوریم و این رضایت باعث بشود که مجددا مراجعه کنید و سایر محصولات خوب ما را تهیه کنید و از آنها لذت ببرید و در مدت طولانی از آنها استفاده کنید.

 

از کجا مطمئن بشوم که ضمانت شما حقیقت دارد؟

من به کاربردی بودن این محصول 100% معتقدم و برای این که شما هم مطمئن باشید: در نوشته زیر تعهد خودم را به صورت مکتوب اعلام میکنم و به شما دوست عزیز قول میدهم که هیچ گونه ریسکی انجام نخواهید داد.

در قسمت زیر با دست خط و امضای خودم به شما تعهدم را اعلام خواهم کرد که در نهایت اگر از محصول خریداری شده راضی نبودین وجه واریزی شما نقدا بعد از 10 دقیقه به حسابتان برگشت داده خواهد شد!

اگر فقط احساس کردید این محصول برای شما موثر نبوده، من مبلغ پرداختی شما را در همان روز بدون هیچ دردسری تقدیم حضورتان خواهم کرد! ضمناً‌ هیچ سوالی هم از شما نخواهم پرسید.

 

تعهد مکتوب گارانتی و وفای به عهد:

 

1
2

 

 

آیا تمام محصولات معمارگاه دارای ضمانت ۱۰۰% هستند؟

هدف اول معمارگاه، ارایه محصولات با کیفیت و به‌روز است. به همین دلیل ضمانت ۱۰۰% برگشت وجه برای تک تک محصولات است که افراد با خیال راحت خرید کنند. خیالتان راحت باشد.

 

اگر از محصولی که خرید کردم خوشم نیامد و در همان روز اول پشیمان شدم، چطوری محصول را پس بدهم و پولم را پس بگیرم؟

اگر فقط احساس کردید هر کدام از محصولات ما برای شما مفید و کاربردی نیستند فقط کافی است شماره 16 رقمی کارت بانکی خودتان را به شماره (09216252862) پیامک کنید و بگویید که من از محصول شما راضی نیستم، ما هم محصول را از شما پس میگیریم و بلافاصله کل مبلغ شما را به صورت تمام و کمال (حتی یک هزار تومانی هم از پولتان کسر نمی‌شود) در همان روز در مدت کمتر از 10 دقیقه از طریق کارت به کارت به حسابتان واریز می‌کنیم.

از آنجایی که طی چندین سال گذشته در مجموعه معمارگاه، افراد زیادی از شهرهای مختلف محصولات ما را تهیه کرده‌اند همواره اکثر مشتریان، از قالب‌های ارائه شده رضایت کامل داشتند، از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید.

ما به اثربخشی محصولات ایمان داریم و حداقل صدها نفر به صورت حضوری و صدها نفر به صورت غیرحضوری جدیدترین محصولات ما را تهیه کردند و با استفاده از محصولات ما خانه و محل کار خود، آشنایان و بستگانشان را زیبا و چشم نواز کرده‌اند.

از بین صدها مشتری راضی که محصولات فوق‌العاده شرکت معمارگاه رو تهیه کردن تاکنون تنها 3 نفر این تجربه را داشته که از محصولات ما خوششان نیامده و محصولات را پس دادند و کل پولشان را در همان روز اول بدون هیچ دردسری دریافت کرده‌اند.

 

شما هیچگونه ریسکی انجام نمی‌دهید

معیار رضایت از محصول و مفید بودن فقط و فقط نظر شخصی شماست. هنگام پس گرفتن محصول فقط یک سوال از شما پرسیده میشود و آن اینکه شماره کارتتان چند است؟

بنابراین در کمال آرامش و با خیال راحت محصول مورد نیاز خودتان را تهیه کنید، چرا که اگر به هرررر دلیلی از خریدتان پشیمان شدید جای هیچ نگرانی نیست، شما هیچگونه ریسکی انجام نمی‌دهید.

با خیال راحت به صفحه محصولات بروید و  محصول دلخواهتان را سفارش بدهید.

مشاهده تمامی محصولات